sol-tec.pl

O nas

O firmie SOL-TEC

Marka Sol-Tec powstała w 2010 roku.

Marka Sol-Tec powstała w 2010 roku. Od ponad 10 lat zdobywamy doświadczenie oraz rozwijamy nasze produkty. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży ogniw słonecznych, modułów fotowoltaicznych oraz systemów solarnych. Roczna zdolność produkcyjna modułów PV osiągnęła 200MW dzięki wprowadzeniu zaawansowanej automatycznej linii produkcyjnej i sprzętu testującego.
Od momentu powstania nasza firma przestrzega koncepcji wytwarzania doskonałych ogniw, ciągłego opracowywania wysokiej jakości modułów słonecznych i rozszerzania oferty o dalsze produkty. Ostatecznie budując kompletny łańcuch przemysłowy na rynku ogniw słonecznych, produkcji modułów fotowoltaicznych, projektów systemów i zastosowań solarnych. Uzyskaliśmy zatwierdzenie wielu międzynarodowych certyfikatów. Zapewniamy również usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, które zyskały uznanie klientów na całym świecie.
Nasza firma zawsze kierowała się koncepcją „Nowa energia, nowy świat”. Stosując się do zasady najważniejszy jest „Klient i Jakość Produktu”. Duch naszego przedsiębiorstwa to uczciwość, pragmatyka, praca zespołowa oraz innowacja. Dążymy do dostarczania wysokiej jakości, wydajnych produktów solarnych. Nasz cel to stać się zdywersyfikowanym, międzynarodowym, profesjonalnym dostawcą energii słonecznej na dużą skalę w dziedzinie przemysłu fotowoltaicznego, aby świadczyć kompleksowe usługi i rozwiązania na rynku globalnym.

Detektor EL

W pełni automatyczny, szybki i precyzyjny wykrywacz defektów komponentów. Wykrywa braki w strukturze, pęknięcia, oraz inne czynniki mające wpływ na jakość. Wysoka rozdzielczość obrazu, wysoka skuteczność wykrywania, zapewniają najwyższą jakość gotowego produktu.

Symulator Solarny

Gwarantuje jakość każdego modułu solarnego.

Laminator automatyczny

Zastosowanie automatyki równej ludzkiej inteligencji wraz z kontrolerem PLC. Dostosowuje temperatury PID o wysokiej precyzji. Innowacyjny monitor parametrów, pozwala na osiągnięcie maksymalnej efektywności i wydajności.

Automat spawalniczy

Realizuje masową produkcję, gwarantuje precyzję spawania, redukuje czynniki zewnetrzene i poprawia wydajność produkcji. Gwarantuje najwyższą jakość produktu.